Grup Şirketleri

Bilkenler Grup

1960 yılında tarım sektörüyle iş hayatına giriş yapan Tahsin Bilken tarafından kurulan ”Bilkenler Group” 1972 yılında ”Yumurta Tavukçuluğu” 1985 yılında ise ”Gıda Sektörüne” girerek faaliyetlerini sürdürmüştür.

1995 yılında 10 bin kapasiteli ”Etlik Broiler” fabrikasının kurulması ve aynı zamanda yürütülen ”Gayrimenkul alım-satım” işleri ile birlikte bölgede önde gelen isimlerden biri haline gelmiştir.

Aile şirketi olan Bilkenler Group; Abdulhadi Bilken ve Kasım Bilken tarafından belirlenen hedefler doğrultusunda 2013 yılında Etlik Broiler Çiftliğinin kapasitesini 10 bin kapasiteden 60 bin kapasiteye çıkartmıştır. 2014 yılında inşaat ve taahhüt sektöründe faaliyetlerini sürdüren Bilkenler Group 2015 yılında ”Yenilenebilir Enerji” üretimi yaparak sürekli olarak büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Bilkenler Group; Gıda, tarım, hayvancılık, gayrimenkul, enerji, inşaat ve taahhüt sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Mevcut hizmetlerinin yanı sıra yatırımlarını sürdürmekte ve büyümeye devam etmektedir.


Hazar Zemin Laboratuvarı

2015 yılında kurulan Hazar Zemin Laboratuvarı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan aldığı yetki ile deney hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Laboratuvarımız, tüm Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinden numune alma hizmetini kendi personeli ile gerçekleştirmekte ve numuneleri standartlara uygun koşullarda ve sürelerde naklederek deney sonuçlarının doğruluğunu ve güvenirliğini teminat altına almaktadır.

Hazar Zemin ve Yapı Malzemeleri Laboratuvarı teknik personeli, altyapı ve laboratuvar olanakları ile ilimize, bölgemize ve Türkiye’mize önder laboratuvar olma maksadıyla sürekli gelişme anlayışını benimsemiştir.

Hızla gelişen Türkiyemizde ; geleceğin güvencesi olan üstün kalite sistemi, yüksek standartlar ve değerler ile iş hacmini ve faaliyet alanlarını genişletmek, bulunduğumuz pozisyonunu güçlendirmek, yasal şartlar ve mevzuatlara uyarak, bir sistem içerisinde planlı ve sürekliliği sağlamaktır.


Ateşler İnşaat

Kurulduğu günden bu güne sektöründe pekçok ilke imza atan ve geleceğe ışık tutan firma anlayışı ile yurt içinde; Belediye, İdare, OSB Bölgeleri ve özel kooperatiflere bağlı genel alt yapı işlerinde, yol, sanat yapıları, toprak işlerinde ayrıca şehir merkezlerinde özel konut, iş merkezi ve otel inşaatlarının iksali, derin kazı ve hafriyatlarının yapılması ve ocaktan; kum, kırmataş, stabilize dolgu temini ve nakliyesi alanlarında faaliyet gösteren ATEŞLER , sahip olduğu tecrübeden, teknolojiden ve donanımlı güçlü ekipmanlarının üretme kapasitesinden aldığı güçle daha da büyük projelerin altına imza atmayı hedeflemektedir.

Temel prensibi, üstlendiği işleri sağlam, kaliteli, modern teknik araç ve makine parkıyla zamanında bitirerek sahibine teslim etmek olan ATEŞLER , gelişen Türkiye’nin sektöründe çağdaş firması olmaktan onur duymaktadır. Çağa ayak uydurmanın gereklerinden biri olarak araç ve makine parkını devamlı olarak yenileme çabasında olan ATEŞLER, geniş bir referans portföyüne sahiptir.

ATEŞLER , sizlerden alacağı güçle , gücüne güç katacak , doğruluk , güven ve azimle bu günlere geldiği gibi yarın da aynı ilkelerle yoluna devam edecektir.